Bungee a další doprovodné akce

Bungee jumping na masters of rock

Pokud byste náhodou měli během festivalu hudby už dost a chtěli byste volné chvíle při čekání na další vystoupení strávit trochu netradičně, můžete se zúčastnit některé z doprovodných aktivit a akcí, které jsou pro vás přichystány.

Na jaké doprovodné akce se můžete těšit?

Autogramiády

Tak jako každý rok, bude během festivalu probíhat řada autogramiád. V případě zájmu si tak můžete skočit pro podpis a případně i selfie se svým oblíbeným interpretem.

Exkurze do likérky

Pro všechny zájemce jsou připraveny pravidelné exkurze do likérky Rudolf Jelínek. Během nich se seznámíte s historií a tradicí firmy, stejně jako s principy výroby destilátů a dalších alkoholických nápojů. Rozhodně doporučujeme! Je zajímavé vidět tenhle oblíbený produkt tak trochu „z druhé strany“. A pokud se budete divit, proč je o exkurze takový zájem a u zápisu stojí fronta jako na banány, pak vězte, že součástí je i ochutnávka hotových produktů.

Adrenalin park a bungee jumping

Těšit se pravděpodobně i letos můžete na obrovský jeřáb, který bude zajišťovat provoz bungee jumpingu. Pokud byste tedy do krve chtěli vyplavit trochu adrenalinu, tak určitě nesmíte minout adrenalinový park. Jestli si teď říkáte „no tak to ani náhodou“, pak věřte, že po pár pivech se váš názor začne postupně měnit 🙂

Jak se létalo v roce 2014?

Bungee jumping Masters of Rock 2014

Kromě bungee si v adrenalin parku můžete vyzkoušet třeba kohoutí zápas, lezeckou stěnu nebo obří skluzavku…

Tetovací, piercing a body painting studio

Dámy, pokud uvažujete, že byste si konečně nechaly udělat piercing do pupíku, nebo nastřelit náušnice, pak ano, na Masters budete mít tu možnost. Pokud netoužíte zrovna po trvalé památce, pak si na sobě můžete nechat výtvarně vyřádit třeba bodypainting umělce.

Stejně tak, pokud vás při poslechu vaší oblíbené kapely napadne motiv na novou kérku, hoši ve studiu vám rádi vyhoví. Jestli je to zrovna na fesťáku dobrý nápad – vzhledem k (ne)možnosti věnovat novému tetování potřebnou zvýšenou péči a hygienu – necháme na vás. Každopádně může jít o netradiční suvenýr, o tom ani potom.

Chill out a relax zóny

Pohodlné sezení, párty, speciální drinky, koktejly, vstup na VIP toalety, soutěže o zajímavé ceny – to všechno najdete v zónách se zpoplatněným vstupem, kde můžete na chvíli vydechnout a uniknout z festivalové vřavy „tam venku“.

Festivalový shop

Kdo si nestihne koupit trička a další produkty svých oblíbených kapel v předstihu on-line, může to ještě dohnat přímo na místě. Ve festivalovém stánku (stanu) najdete nejrůznější festivalové produkty, včetně CD, DVD a dalších suvenýrů i módních doplňků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *