Exkluzivní show Sabatonu na Masters of Rock 2017

Sabaton na masters of rock

Jak už určitě všichni víte, je to jisté – skvělá švédská skupina Sabaton letos vystoupí na Masters of Rock. Její vystoupení ale nebude tak úplně tradiční, bude se jednat o Only one SABATON Orchestra Show in Europe in 2017, tedy exkluzivní show za doprovodu Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín. A bude to jediné vystoupení kapely tohoto druhu (s orchestrem) v letošním roce v celé Evropě.

Výběr písní provedou Sabaton se svým orchestrálním aranžérem Christoferem Johnssonem, známým z kapely Therion. Těšit se můžete i na několik písní, které kapela ještě nikdy nehrála naživo. Bude to každopádně nezapomenutelná show, na kterou vás níže osobně zve i sám Joakim Brodén:

Joakim Brodén o Masters of Rock 2017

Čechy, Češi a čeští fanoušci jsou pro Joakima srdeční záležitost. Zpěvák má české kořeny, jeho maminka je Češka a Joakim tu jako dítě trávil snad každé léto u babičky s dědou. Má dokonce i český pas. I proto máte Sabaton možnost vidět v České republice letos hned dvakrát. Kromě Masters of Rock zde v březnu odehrají také koncert v rámci svého turné k novému albu The Last Stand – který je mimochodem vyprodaný do posledního místečka.

O popularitě kapely Sabaton v České republice svědčí i fakt, že Joakim Broén obsadil loni 5. místo v anketě Český slavík, se ziskem více než 9 tisíc hlasů (už v roce 2015 se umístil na úctyhodné 22. příčce).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *