Jídlo a pití

Pro vás, návštěvníky festivalu Masters of Rock jsou uvnitř areálu a festivalového městečka připraveny desítky stánků se širokým sortimentem občerstvení. Najdete tu studená i teplá jídla, rychlé občerstvení a v posledních letech dokonce i vegetariánskou kuchyni.

Hned jak vkročíte do areálu, ucítíte vůni grilovaného, pečeného i jinak upraveného masa a dalšího jídla. Nabídka je opravdu široká, takže kromě hudebního si můžete z festivalu odnést i úžasný gastronomický zážitek. Rozhodně je z čeho vybírat a stánky prodejců vždy přetékají dobrotami. Hlady rozhodně neumřete a konzervy i řízky můžete s klidem nechat doma.

Nesmí zde samozřejmě chybět pivní stany (obvykle Radegast, Gambrinus a pro řidiče, těhotné a abstinetny také Birell), hospůdky, stánky Rudolf Jelínek, čajovny i kavárny. Z této bohaté nabídky si určitě vyberete a žízeň vždy uhasíte. Pamatujte jen, že do areálu není dovoleno vnášet jakékoliv nápoje, PET láhve, skleněné láhve ani plechovky!

Dále jsou pro vás samozřejmě připraveny restaurace a bary v okolí areálu ve Vizovicích, nebo si můžete zajet na něco dobrého i do nedalekého Zlína.